^Do góry
 • 1 Święto Szkoły
  W tym roku obchodzimy 95 lecie naszej szkoły. Wspólnie podjęte wyzwanie pod hasłem „Przedmiot w koronie” zaowocowało powstaniem galerii prac plastycznych, opowiadań i wierszy, prezentacji multimedialnych, plakatów, ale nie tylko. Uczniowie pod kierownictwem nauczycieli podjęli działania które mają związek z Królową Jadwigą, przedmiotem szkolnym a także nawiązywać do obecnej sytuacji w kraju i na całym świecie.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

 

 

 

Podręczniki 2019/2020


-->>Podręczniki z religii

podamy we wrześniu 2020

Zapraszamy do galerii

Lekcja "Pierwszy Mail"

Numery alarmowe

Pierwsza pomoc

Pozycja bezpieczna:

 Zatrzymanie krążenia:

Złamanie ręki:

Mały Samorząd

Serdecznie witamy na stronie Małego Samorządu

Prezent dla Pieska - finał w Radomiu

I Państwo zostaliście św. Mikołajem!

Jest nam bardzo miło ogłosić, że akcja "Prezent dla Pieska" zakończyła się wielkim sukcesem! Dzięki Uczniom i Rodzicom zebraliśmy sporo misek, puszek z mokrą karmą, worków z suchą karmą. Podarowaliście Państwo dużo kocyków, kołder, a także zabawek.

Wszystkie rzeczy zostały dostarczone do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu w czwartek, 05.12.2019 - przed mikołajkami. Pani Kasia - dobry anioł schroniska bardzo dziękowała za dary. Uczniowie wykonali dla niej piękną laurkę.

Czytaj więcej: Prezent dla Pieska - finał w Radomiu

Mamy Niepodległą!

W listopadzie nasza szkoła wzięła udział w VII ogólnopolskiej akcji społecznej „Mamy Niepodległą!” 2019.

Czytaj więcej: Mamy Niepodległą!

Prezent dla Pieska

I Ty możesz zostać św. Mikołajem!

Wspólnie z Małym Samorządem i Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu organizujemy akcję charytatywną Prezent dla Pieska.

Marzymy, aby każdy pies ze schroniska dostał swoją metalową miskę o średnicy 25 cm, a także kocyk i puszkę z mokrym jedzonkiem.

Do 04 grudnia 2019 zbieramy:

Czytaj więcej: Prezent dla Pieska

Para do pary

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji:
Zagubiona – znaleziona rękawiczka

Na pewno każdy z nas gdzieś zapodział rękawiczkę, jak również zdarzyło się jakąś znaleźć. Niestety, zawsze brakowało „tej do pary”. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Jeśli masz w domu samotne rękawiczki – przynieś je i zawieś przy domofonie w poczekalni dla rodziców – może znajdą swoją parę. Zaproś do zabawy znajomych i sąsiadów. Celem akcji jest połączenie jak największej liczby samotnych rękawiczek.

Czytaj więcej: Para do pary

Szukamy Talentów!

Drodzy uczniowie, drodzy rodzice!

W roku szkolnym 2019/2019 będziemy szukać Talentów:

* matematycznych - od października. Zapraszamy uczniów klas I-III do zgłoszenia się do Ligi Matematycznej. Co miesiąc chętni uczniowie będą brać udział w Lidze,
* recytatorskich - w marcu,
* wokalno-muzycznych - w marcu,
* plastycznych - wyłonimy Talenty ze wszystkich konkursów plastycznych w kwietniu,
* innych Talentów - w kwietniu,
* sportowych - w maju.

Więcej informacji będzie udostępniać bliżej terminu poszukiwań - na naszej stronie, dzienniku elektronicznym oraz na tablicy Małego Samorządu przy sali A1 na parterze.

Serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia!

Szukamy talentów matematycznych

Drodzy uczniowie, drodzy rodzice!

Od października będziemy szukać Talentów Matematycznych. Zapraszamy uczniów klas I-III do zgłoszenia się do Ligi Matematycznej. Co miesiąc chętni uczniowie będą brać udział w Lidze.

Więcej informacji będzie dostępnych w dzienniku elektronicznym Librus w zakładce ogłoszenia oraz na tablicy Małego Samorządu przy sali A1 na parterze.

Serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia!

Dokarmiamy ptaki

Wprawdzie śnieg jeszcze nie spadł, ale jak na porządnych uczniów przystało - poczęstowaliśmy ziarnami skrzydlatych przyjaciół.

Korzystając z bliskości szkolnego karmnika dzieci ciepło ubrane i zaopatrzone w ziarenka wyszły na dwór. Do karmika zostały nasypane m.in. ziarna słonecznika, len, drobna kasza, owies, proso, pestki dyni.

Po dopełnieniu zimowego obowiązku poszliśmy bawić się na placu zabaw.

Ważymy plecaki!

Znalezione obrazy dla zapytania ważymy plecakiUwaga uczniowie!

Jak w poprzednich latach, będziemy ważyć Wasze plecaki. Pamiętajcie, aby nosić ze sobą tylko potrzebne rzeczy do szkoły. Wszystko, to co można - zostawiajcie w Waszych szafkach/szufladach w szkole, a z domu nie przynoście niepotrzebnych rzeczy. Termin ważenia plecaków - jest zawsze niezapowiedziany! :)