Kolejne sukcesy naszych pływaków

Sukcesy  naszych Zawodników  w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich

                      z cyklu "OTYLIA SWIM  "-  17-18.12.2022

Zawody odbywały się na pięknej pływalni Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.  W zawodach wzięło udział łącznie około 800 zawodników. Cieszymy się bardzo z kolejnych sukcesów naszych zawodników, gratulujemy naprawdę bardzo dobrych wyników, rywalizując z najlepszymi zajmujemy czołowe miejsca w Polsce !!! 

Rafał Szymański  zostaje najlepszym zawodnikiem w roczniku 2010

Lidia Kryszkiewicz najlepszą zawodniczką w roczniku 2011 

Mateusz Połowniak 4 zawodnikiem w roczniku 2010 

Diana Neuhorn 5 zawodniczką w roczniku 2010 

Poniżej wyniki naszych zawodników w poszczególnych konkurencjach oraz link do wszystkich wyników z zawodów http://live.livetiming.pl/grabiec/2022/12_18_warszawa/index.html">http://live.livetiming.pl/grabiec/2022/12_18_warszawa/index.html">http://live.livetiming.pl/grabiec/2022/12_18_warszawa/index.html

50 m stylem dowolnym:

1 miejsce - Szymański Rafał 

2 miejsce- Kryszkiewicz Lidia 

3 miejsce - Połowniak Mateusz 

6 miejsce - Neuhorn Diana 

50 m stylem klasycznym:

2 miejsce - Świderska Natalia 

4 miejsce - Kopp Zuzanna

6 miejsce- Gajewska Karolina 

6 miejsce - Urbański Dariusz 

100 m stylem grzbietowyym:

1 miejsce - Kryszkiewicz Lidia 

4 miejsce- Zgoda Bartek 

5 miejsce- Tomaszewska Kaja

5 miejsce - Gruszka Oskar 

6 miejsce- Stefańska Joanna 

100 m stylem motylkowym:

2 miejsce-Szymański Rafał 

4 miejsce-Neuhrn Diana

6 miejsce- Styś Zuzanna 

200 m stylem zmiennym:

1 miejsce- Szymański Rafał 

200 m stylem dowolnym:

3 miejsce- Neuhorn Diana

3 miejsce - Połowniak Mateusz

4 miejsce- Matowicka Maja 

200 m stylem klasycznym: 

3 miejsce - Kopp Zuzanna 

3 miejsce- Styś Zuzanna 

3 miejsce- Urbański Dariusz 

50 m stylem motylkowym:

1 miejsce- Szymański Rafał 

4 miejsce- Połowniak Mateusz 

50 m stylem grzbietowym:

1 miejsce-Kryszkiewicz Lidia 

1 miejsce- Szymański Rafał 

2 miejsce- Stefańska Joanna 

4 miejsce- Tomaszewska Kaja 

 4 miejsce - Zgoda Bartek 

100 m stylem klasycznym:

2 miejsce-Kopp Zuzanna 

3 miejsce- Świderska Natalia 

100 m stylem dowolnym:

1 miejsce - Kryszkiewicz Lidia

2 miejsce- Połowniak Mateusz 

4 miejsce- Matowicka Maja

100 m stylem zmiennym:

1 miejsce Szymański Rafał 

3 miejsce- Kopp Zuzanna 

4 miejsce- Świderska Natalia 

4 miejsce- Matowicka Maja

200 m stylem grzbietowym:

 5 miejsce- Lindner Filip 

400 m stylem dowolnym: 

3 miejsce- Neuhorn Diana

3 miejsce- Połowniak Mateusz 

4 miejsce - Matowicka Maja 

6 miejsce- Rząsa Amelia 

logo

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi
03-721 Warszawa, ul. Jagiellońska 7
tel. 22 619-14-68
e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl lub sp50@eduwarszawa.pl