Rowerowy Maj - wyniki

Z prawdziwą przyjemnością ogłaszamy oficjalne wyniki ogólnopolskiej akcji Rowerowy Maj dotyczące naszej szkoły. Pierwsze miejsce w kategorii najlepszej klasy zajęła nasza zerówka, a konkretnie 0A. Miała 338 przejazdów i 15 aktywnych uczestników, co jest znakomitym wynikiem. Nagrodą jest wizyta w Sali Zabaw Fikołki w Arkadii.


Drugie miejsce zajęła klasa IB, z 312 przejazdami i 17 aktywnymi uczestnikami, a trzecie miejsce przypadło klasie 2C z 268 przejazdami i 16 aktywnymi uczestnikami.
Indywidualnie najlepsze wyniki uzyskali: Igor i Konstanty z 0A, Julia G i Franek N z 0B, Maja Ki z 1B, Emilia z 3A, Daria z 4A, Oliwia z 5B oraz Jakub i Tymoteusz z 6B. Wszyscy wyżej wymienieni mieli maksymalną ilość 17 przejazdów.
Ogólnie w szkole było 3676 przejazdów i 234 aktywnych uczestników. Wielkie brawa dla nich!
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i jednocześnie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w Akcji.
Mamy nadzieję, że dobre nawyki pozostaną.
Koordynatorzy szkolni:
Marek Strzeszewski, Joanna Radźko i Tomasz Ciszewski.

PS Do gratulacji dołącza się również Prezes Klubu Rowerowego "Trybik" pan Paweł Paczek.

Dodatkowo wszyscy uczestnicy akcji posiadający książeczkę z naklejkami zbieranymi podczas kampanii mogą otrzymać zniżkę za usługi w zaprzyjaźnionym z "Trybikiem" serwisie AIRSERWIS, który niedawno zmienił siedzibę i teraz mieści się obok naszej szkoły przy ul. Jagiellońskiej 3 w podwórzu. ZAPRASZAMY !.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „rowery ery CzÄÅ›ci Sprzedaż Serwis Komis pon.- pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-14.00 ul.Jagiellońska 3 (Lokal U9 w podwórzu) tel. (22) 618 39 63 RÓ“ŻYCKIEGO KĘPNA BAZAR TARGOWA OŃSKA JAGIELLOŃSKA SZKOŁĄ Basen X OKRZEI”

logo

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi
03-721 Warszawa, ul. Jagiellońska 7
tel. 22 619-14-68 , 22 670-42-20
e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl