^Do góry
 • 1 REKRUTACJA 2021/2022
  Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2021/2022. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe. Szczegóły dotyczące rekrutacji po lewej stronie w module REKRUTACJA 2021/2022. ZAPRASZAMY !
 • 2 O naszej szkole
  Nasza szkoła mieści się w dogodnej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej oraz Kępnej, w niedużej odległości od stacji Metro Wileńska oraz stacji Warszawa Stadion. Uczniom zapewniamy nowoczesną bazę dydaktyczną - dobrze wyposażone sale lekcyjne i pracownie, dostęp do wielu ciekawych zajęć pozalekcyjnych oraz zaangażowaną kadrę pedagogiczną. W szkole funkcjonuje świetlica, stołówka oraz biblioteka z centrum multimedialnym.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz kilkanaście oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Nasze akcje

Zbiórka wody dla pacjentów z Covid - 19

Szkolny Klub Wolontariatu organizuje zbiórkę wody dla pacjentów z Covid - 19 przebywających w Szpitalu Wolskim i Specjalistycznym Szpitalu w Międzylesiu. Ta pomoc jest bardzo potrzebna. Teraz w szpitalach nie można odwiedzać nikogo. Starsi ludzie (bo najczęściej to jednak seniorzy) są tam sami bez pomocy rodziny. Brakuje podstawowych rzeczy.

Potrzebna jest woda niegazowana w małych butelkach z dzióbkiem. Prosimy o przynoszenie wody do 31 marca 2021 do szatni szkolnej.

Liczy się każda butelka! Mamy nadzieję, że pomimo tego, że nie chodzimy do szkoły, uda nam się pomóc.

Zbiórka do Centrum Zdrowia Dziecka podsumowanie

Bardzo dziękujemy za aktywny udział w zbiórce dla Centrum Zdrowia Dziecka. Udało się zebrać pokaźną ilość słodyczy, kilka kocyków i poduszek. Mimo wielu przedświątecznych akcji zawsze możemy liczyć na hojność naszych Uczniów oraz ich Rodziców.

Czytaj więcej: Zbiórka do Centrum Zdrowia Dziecka podsumowanie

Paczka kombatanta

Zrzeszenie Wolność i Niezawisłość wraz ze współpracującymi szkołami mazowieckimi, jak co roku, organizują akcję „Paczka dla kombatanta ze Lwowa oraz rodaków z Wileńszczyzny i Obwodu Lwowskiego”. 

Czytaj więcej: Paczka kombatanta

Bieg Niepodległosci - wolontariat

W związku z organizacją 30. Biegu Niepodległości - Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA zaprasza ochotników kochających sport do pracy w charakterze wolontariuszy (ilość wolontariuszy ograniczona).

Bieg Niepodległości odbędzie się 11 listopada 2019 r. w Warszawie. Jest ostatnim i zarazem największym biegiem z cyklu Warszawskiej Triady Biegowej.

Czytaj więcej: Bieg Niepodległosci - wolontariat

Gra miejska Powstanie Warszawskie na Pradze

Towarzystwo Przyjaciół Warszawy i Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza uczniów klas VI - VIII do pomocy i wzięcia udziału w Grze Miejskiej, która odbędzie się w sobotę 28 września. Początek gry o godz. 10.00. Udział w grze jest bezpłatny. Oprócz dobrej, emocjonującej zabawy dzieci będą miały możliwość poszerzenia swoich wiadomości na temat Powstania Warszawskiego oraz otrzymają zaświadczenie o odbytym wolontariacie.

Czytaj więcej: Gra miejska Powstanie Warszawskie na Pradze

Wielka Zbiórka Książek 2019

Szkolne Koło Wolontariatu oraz Mały Samorząd po raz kolejny bierze udział w akcji Wielka Zbiórka Książek. W dniach 10 - 27 maja zbieramy książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych wydane po 2000 roku i w dobrym stanie.

Książki przynosimy do pojemnika, który będzie umieszczony przy wejściu do szatni.

Jak co roku przekażemy je szpitalom, hospicjom, domom dziecka, świetlicom wiejskim i środowiskowym.

Akcja społeczna : Przytul Misia

Nasza szkoła przystąpiła do akcji społecznej prowadzonej we wszystkich szkołach podstawowych na terenie naszej naszej dzielnicy: Przytul Misia.

Czytaj więcej: Akcja społeczna : Przytul Misia

Podsumowanie zbiórki dla schroniska dla zwierząt

JESTEŚMY GŁOSEM  TYCH CO NIE POTRAFIĄ MÓWIĆ!

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy chcieli wspomóc naszą zbiórkę artykułów dla schroniska dla zwierząt. Informujemy, że zebraliśmy :

Czytaj więcej: Podsumowanie zbiórki dla schroniska dla zwierząt