^Do góry
 • 1 Święto Szkoły
  W tym roku obchodzimy 95 lecie naszej szkoły. Wspólnie podjęte wyzwanie pod hasłem „Przedmiot w koronie” zaowocowało powstaniem galerii prac plastycznych, opowiadań i wierszy, prezentacji multimedialnych, plakatów, ale nie tylko. Uczniowie pod kierownictwem nauczycieli podjęli działania które mają związek z Królową Jadwigą, przedmiotem szkolnym a także nawiązywać do obecnej sytuacji w kraju i na całym świecie.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Festiwal Talentów

Szkolny Festiwal Talentów 2019

Zapraszamy wszystkich do udziału w Szkolnym Festiwalu Talentów. W festiwalu może wziąć udział każdy uczeń Szkoły Podstawowej nr 50,który ma ochotę zaprezentować swój talent w dowolnej dziedzinie i pomyślnie przejdzie etap eliminacji do finału. Chętni do wzięcia udziału w eliminacjach wypełniają kartę zgłoszeniową i przekazują ją swojemu wychowawcy do dnia 06.05.2019r.

Czytaj więcej: Szkolny Festiwal Talentów 2019

Szkolny Festiwal Talentów 2018 - wyniki

Znamy już finalistów Szkolnego Festiwalu Talentów z klas 1-3.

LISTA FINALISTÓW TALENT SZKOŁY 2018, którzy zostali zakwalifikowani do etapu II. FINAŁ - 25 maja godz. 10.00, aula szkolna.

Czytaj więcej: Szkolny Festiwal Talentów 2018 - wyniki

Eliminacje do V Szkolnego Festiwalu Talentów

W dniach 6 i 8 maja odbyły się eliminacje do V Szkolnego Festiwalu Talentów dla klas 4-6 i gimnazjum. W przesłuchaniach wzięło udział 36 uczniów. Prezentowali różne zdolności: taneczne, recytatorskie, wokalne, instrumentalne, sportowe, plastyczne, aktorskie, były też prezentacje kulinarne i iluzjonistyczne.

Czytaj więcej: Eliminacje do V Szkolnego Festiwalu Talentów

Finał V Szkolnego Festiwalu Talentów

28 maja 2015 roku odbył się Finał Szkolnego Festiwalu Talentów dla klas 4-6. W finale wystąpiło 12 uczestników, którzy pomyślnie przeszli eliminacje. Pokazali różnorodne talenty oraz wysoki poziom prezentacji. Tym razem członkowie jury ogłosili następujący werdykt:

Czytaj więcej: Finał V Szkolnego Festiwalu Talentów