^Do góry
 • 1 REKRUTACJA 2021/2022
  Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2021/2022. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe. Szczegóły dotyczące rekrutacji po lewej stronie w module REKRUTACJA 2021/2022. ZAPRASZAMY !
 • 2 O naszej szkole
  Nasza szkoła mieści się w dogodnej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej oraz Kępnej, w niedużej odległości od stacji Metro Wileńska oraz stacji Warszawa Stadion. Uczniom zapewniamy nowoczesną bazę dydaktyczną - dobrze wyposażone sale lekcyjne i pracownie, dostęp do wielu ciekawych zajęć pozalekcyjnych oraz zaangażowaną kadrę pedagogiczną. W szkole funkcjonuje świetlica, stołówka oraz biblioteka z centrum multimedialnym.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz kilkanaście oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Święto Szkoły w świetlicy

 

 

W ramach obchodów Święta Szkoły w świetlicy odbyły się zajęcia poświęcone patronce Naszej Szkoły. Między innymi pod kierunkiem pani Katarzyny Całka-Nalej uczniowie wykonali przepiękny kolaż z gazet „Portret Królowej Jadwigi”.

Odbył się również konkurs plastyczny „Portret Królowej Jadwigi”. Z pośród wielu prac, które wykonały dzieci jury wyłoniło na poziomie klas te najładniejsze:

 

W klasach I

I miejsce – Marta Górczewska 1c

II miejsce – Gabrysia Stańczak 1c

III miejsce – Gabrysia Szopa 1c

 

W klasach II

I miejsce – Kaja Kubiak 2d

II miejsce – Zosia Grzybowska 2a

III miejsce – Krysia Sahan 2b

 

W klasach III

Wyróżnienie – Franek Kusyk 3c

Serdecznie gratulujemy!

Wszystkie prace zostały wywieszone w sali głównej świetlicy, zapraszamy do podziwiania.

 

Wychowawcy świetlicy