^Do góry
 • 1 Szanowni Rodzice!
  Z powodu epidemii koronawirusa o spotkaniu informacyjnym rodziców kandydatów do klas czwartych sportowych zostaną Państwo powiadomieni w późniejszym terminie. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące naborów znajduję się w module Rekrutacja 2020/2021 (po lewej stronie witryny szkolnej)
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Zakładamy akwarium

Dzień dobry.
Dziś chciałam Wam zaproponować założenie własnego akwarium. Co prawda tylko na papierze, ale można się przy tym świetnie bawić.
Potrzebne będą: duża niebieska kartka lub jeszcze lepiej karton, srebrne paski papieru, ścinki ozdobnych papierów, kartonów, tektury kolorowej lub materiałów o ciekawej fakturze.


INSTRUKCJA WYKONANIA:
1. Brzegi niebieskiej kartki oklejamy srebrnymi paskami - to będzie nasze akwarium.
2. Z zielonego papieru wycinamy rośliny do akwarium.
3. Z ozdobnego papieru, tektury lub materiału wycinamy rybki i innych mieszkańców podwodnej krainy. Tylko od Was zależy, kto zamieszka w Waszym akwarium.
4. Teraz wszystko przyklejamy do kartki. Nie zapomnijcie o okrągłych  bąbelkach powietrza, to ważne a akwarium :)
Życzę miłej zabawy.