^Do góry
 • 1 Szanowni Rodzice!
  Z powodu epidemii koronawirusa o spotkaniu informacyjnym rodziców kandydatów do klas czwartych sportowych zostaną Państwo powiadomieni w późniejszym terminie. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące naborów znajduję się w module Rekrutacja 2020/2021 (po lewej stronie witryny szkolnej)
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Przebiśnieg- wiosenne kwiaty

Dzień dobry.
Wczoraj robiliśmy tęczowe kwiatki na białym tle, a dziś chciałam Wam zaproponować coś innego. Biały kwiatek na ciemnym tle - czyli wiosenną kartkę z przebiśniegiem, którą możecie podarować ulubionej osobie.
Jak to zrobić?

 


INSTRUKCJA WYKONANIA:
1. Potrzebne będą: ciemna kartka, zielony i biały papier, nożyczki, klej.
2. Kartkę składamy na pół wzdłuż dłuższego brzegu.
3. Z białego papieru wycinamy trzy wąskie paski i jeden grubszy.
4. Z zielonego papieru wycinamy listki i czapeczkę dla kwiatka.
5. Grubszy pasek przyklejamy na dole kartki.
6. Wąskie paski składamy na pół i sklejamy na końcach.
7. Przyklejamy listki i białe paseczki, tak żeby zmieściły się pod czapeczką i powstał kwiatek.
8. Czarnym cienkopisem dorysowujemy łodyżkę.
9. W środku dopisujemy wiosenne życzenia dla ulubionej osoby.
GOTOWE :)