^Do góry
 • 1 Święto Szkoły
  W tym roku obchodzimy 95 lecie naszej szkoły. Wspólnie podjęte wyzwanie pod hasłem „Przedmiot w koronie” zaowocowało powstaniem galerii prac plastycznych, opowiadań i wierszy, prezentacji multimedialnych, plakatów, ale nie tylko. Uczniowie pod kierownictwem nauczycieli podjęli działania które mają związek z Królową Jadwigą, przedmiotem szkolnym a także nawiązywać do obecnej sytuacji w kraju i na całym świecie.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

 Drodzy Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy nr 766/2015 z dnia 28.05.2015 płatność za obiady wnosi się w okresach miesięcznych, z góry do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym następuje korzystanie z posiłków w stołówce szkolnej.

 

1. Stawka  żywieniowa   wynosi :

Śniadania dla klas 0    - 2,00zł

Śniadania  dla uczniów klas  4-8 sportowych  - 3,00zł

Obiady     - 6,00zł ( zupa + II danie + kompot)

  

2. Zapisujemy dziecko na obiady (posiłki)  na cały rok   szkolny wyłącznie na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga!!!

 Rodzice wnoszący opłatę na konto muszą  również koniecznie zapisać dziecko i przesłać potwierdzenie wpłaty na e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informujemy, że z powodu dość długiej procedury w przepływie informacji o wpłatach bezpośrednio na rachunek bankowy szkoły (bank-DBFO-szkoła), aby uniknąć nieporozumień, prosimy o dostarczenie  mailowo potwierdzenia dokonania wpłaty.

 

3.  W przypadku  rezygnacji z obiadów zgłaszamy również  na e- mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

co najmniej na 2 dni przed rozpoczęciem następnego miesiąca.

 

4. Wpłaty za obiady należy dokonywać na konto:

Citi  Handlowy

68 1030 1508 0000 0005 5028 1009

 

  (z  podaniem  imienia i  nazwiska  dziecka oraz klasy)

Warunkiem otrzymania obiadu jest dostarczenie potwierdzenia

wpłaty lub  przesłanie  na e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odpisu za niewykorzystane  obiady można dokonać wyłącznie po uzgodnieniu z kierownikiem stołówk

5. W przypadku  nieobecności dziecka na obiadach należy zgłosić

  pod  numer  telefonu:22/ 619-14-68  wew. 20 lub    na     e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  najpóźniej do godz. 9.00                                           

 Odpis będzie odliczony w następnym  miesiącu.

6. Posiłki wydawane są   według ustalonego  harmonogramu w godzinach:

           Śniadania dla sportowców 8.45- 10.45

           Obiady                                11.00-14.55  

 

Stołówka    rozpoczyna   działalność  od  02.09.2020r. (środa)

Zapisy   od dnia 24 sierpnia do  dnia  01.09.2020r   nae-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 ( konieczne jest potwierdzenie wpłaty)

Wyżywienie dla klas ,,0” przedstawia się następująco:

Śniadania  ( wrzesień)  21dni x 2,00zł = 42,00zł

Obiady       ( wrzesień)   21dni x 6,000zł = 126,00zł

……………………………………………………………

Razem :  168,00zł

Śniadania uczniów dla klas  4-8 sportowych   21dni x 3,00zł = 63,00zł

Obiady  ( od 02.09.2020r)   21 dni x 6,00zł = 126,00zł