^Do góry
 • 1 REKRUTACJA 2021/2022
  Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2021/2022. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe. Szczegóły dotyczące rekrutacji po lewej stronie w module REKRUTACJA 2021/2022. ZAPRASZAMY !
 • 2 O naszej szkole
  Nasza szkoła mieści się w dogodnej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej oraz Kępnej, w niedużej odległości od stacji Metro Wileńska oraz stacji Warszawa Stadion. Uczniom zapewniamy nowoczesną bazę dydaktyczną - dobrze wyposażone sale lekcyjne i pracownie, dostęp do wielu ciekawych zajęć pozalekcyjnych oraz zaangażowaną kadrę pedagogiczną. W szkole funkcjonuje świetlica, stołówka oraz biblioteka z centrum multimedialnym.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz kilkanaście oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

17 medali młodych pływaków w WOM

W dniach 18 -19.05.2021 r. odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży w pływaniu w relacji klubowej .

Zawodnicy MKS Jagiellonka ( uczniowie SP nr 50)  z rocznika 2010 i 2011  zdobyli łącznie 17 medali, padło dużo dobrych wyników w różnych konkurencjach .

 

Zawodnicy wielokrotnie stawali na podium,  znacznie poprawiając swoje rekordy życiowe. 

Wielkie gratulacje dla wszystkich Zawodników oraz ich Trenerów . 

 

Sztafety: 

1 miejsce i złoty medal w sztafecie chłopców 4x50 dowolnym w składzie : Majewski Dawid , Szymański Rafał , Urbański Dariusz , Połowniak Mateusz 

2 miejsce i srebrny medal w sztafecie dziewcząt 4x50 dowolnym w składzie : Matowicka Maja , Markowska Pola , Gajewska Karolina , Neuhorn Diana 

2 miejsce i srebrny medal w sztafecie dziewcząt 4x50 zmiennym w składzie : Neuhorn Diana , Gajewska Karolina , Markowska Pola , Matowicka Maja 

3 miejsce i brązowy medal w sztafecie chłopców 4x50 zmiennym w składzie : Urbański Dariusz , Stańczak Tymon , Połowniak Mateusz , Majewski Dawid 

 

50 dow :

1 miejsce i złoty medal - Neuhorn Diana 

2  miejsce i srebrny medal - Matowicka Maja 

2 miejsce i srebrny medal - Połowniak Mateusz 

5 miejsce -Markowska Pola 

5 miejsce - Urbański Dariusz 

 

100 klasycznym :

3 miejsce i brązowy medal Gajewska Karolina 

 

50 grzbietowym :

1 miejsce i złoty medal - Majewski Dawid 

3  miejsce i brązowy medal - Urbański Dariusz 

4 miejsce- Neuhorn Diana 

6 miejsce - Szymański Rafał 

 

50 motylkowym :

4 miejsce - Markowska Pola 

6 miejsce  - Gajewska Karolina 

 

200 dowolnym :

3 miejsce i brązowy medal - Majewski Dawid 

 

100 dowolnym :

3 miejsce i brązowy medal - Majewski Dawid 

4 miejsce - Połowniak Mateusz 

5 miejsce - Neuhorn Diana 

6 miejsce - Matowicka Maja 

 

50 klasycznym :

2 miejsce i srebrny medal Gajewska Karolina

 

100 grzbietowym :

1 miejsce i złoty medal - Majewski Dawid  

3 miejsce i brązowy medal - Szymański Rafał 

4 miejsce - Urbański Dariusz 

4 miejsce - Matowicka Maja 

 

100 zmiennym :

2 miejsce i srebrny medal - Neuhron Diana 

3 miejsce i brązowy medal - Połowniak Mateusz 

4 miejsce - Gajewska Karolina 

5  miejsce - Markowska Pola