^Do góry
 • 1 Święto Szkoły
  W tym roku obchodzimy 95 lecie naszej szkoły. Wspólnie podjęte wyzwanie pod hasłem „Przedmiot w koronie” zaowocowało powstaniem galerii prac plastycznych, opowiadań i wierszy, prezentacji multimedialnych, plakatów, ale nie tylko. Uczniowie pod kierownictwem nauczycieli podjęli działania które mają związek z Królową Jadwigą, przedmiotem szkolnym a także nawiązywać do obecnej sytuacji w kraju i na całym świecie.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

informatyka

Regulamin pracowni komputerowej

REGULAMIN PRACOWNI KOMPUTEROWEJ

 1. Do pracowni komputerowej uczniowie wchodzą pod opieką nauczyciela i zajmują wyznaczone, stałe miejsca pracy.
 2. Komputer można włączyć lub wyłączyć jedynie za zgodą nauczyciela oraz logować się tylko na przydzielone przez administratora sieci konto.
 3. Przy stanowisku z komputerem nie wolno spożywać posiłków i pić napojów.
 4. Uczniowie podczas lekcji zachowują spokój i rozwagę, sumiennie wykonują pracę oraz utrzymują stanowisko komputerowe w należytym porządku.
 5. Nie wolno dotykać ekranu monitora ani też przesuwać sprzętu.
 6. Wszystkie nieprawidłowości zauważone podczas pracy z komputerem należy natychmiast zgłosić nauczycielowi prowadzącemu zajęcia.
 7. Bez zgody nauczyciela nie wolno w komputerze instalować żadnego własnego oprogramowania ani kopiować programów znajdujących się w pracowni na własne nośniki pamięci.
 8. W czasie zajęć można korzystać jedynie z nośników wskazanych przez nauczyciela.
 9. Z Internetu można korzystać jedynie w zakresie określonym przez nauczyciela,
 10. Podczas korzystania z usług internetowych należy zachowywać się kulturalnie, nie wolno nikogo obrażać, wysyłać niegrzecznych listów lub niecenzuralnych plików
 11. Nie wolno wprowadzać żadnych zmian w plikach systemu operacyjnego.
 12. Podczas pracy z komputerem obowiązują ogólne przepisy BHP dotyczące obsługi urządzeń elektronicznych.
 13. Na zajęciach obowiązują zasady bezpieczeństwa związane z covid-19: dezynfekcja rąk, zakładanie maski i rękawiczek, folia ochronna na klawiaturze

 

Za wszelkie celowe zniszczenia sprzętu komputerowego uczeń ponosi

odpowiedzialność materialną.

 

Zapamiętaj!

Każdy, kto złamie obowiązujący regulamin, musi mieć świadomość wynikających
z tego konsekwencji dydaktycznych, finansowych oraz prawnych.