^Do góry
 • 1 REKRUTACJA 2021/2022
  Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2021/2022. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe. Szczegóły dotyczące rekrutacji po lewej stronie w module REKRUTACJA 2021/2022. ZAPRASZAMY !
 • 2 O naszej szkole
  Nasza szkoła mieści się w dogodnej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej oraz Kępnej, w niedużej odległości od stacji Metro Wileńska oraz stacji Warszawa Stadion. Uczniom zapewniamy nowoczesną bazę dydaktyczną - dobrze wyposażone sale lekcyjne i pracownie, dostęp do wielu ciekawych zajęć pozalekcyjnych oraz zaangażowaną kadrę pedagogiczną. W szkole funkcjonuje świetlica, stołówka oraz biblioteka z centrum multimedialnym.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz kilkanaście oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Wyniki konkursu "Cyfrowy Quiz Matematyczny”

Podsumowanie  konkursu matematyczno-informatycznego 
„Cyfrowy Quiz Matematyczny”

W konkursie wzięło udział 28 uczniów z klas 4 - 8. Prace wykonane były w różnych aplikacjach, w klasach młodszych przeważały quizy w MS Forms, natomiast klasy starsze skorzystały ze środowiska programistycznego Python lub Scratch. Niewielka część prac zrealizowana została w programie MS Power Point.

Komisja konkursowa oceniła projekty uczniów pod względem merytorycznym, zwracając uwagę na oryginalność oraz poprawność pytań z różnych dziedzin matematyki, ważna też była szata graficzna, poprawność językowa i stopień zaawansowania kodu w przypadku środowisk programistycznych.

Wyniki konkursu:

1 miejsce ex aequo – Błażej Piątek z kl. 8ej oraz Tymoteusz Łodej z kl. 5a

2 miejsce ex aequo – Wojciech Lisztwan z kl. 7aj oraz Jan Dzierbicki z kl. 4a

3 miejsce - Bartosz Sural z kl. 8ej

Wyróżnienia:

Klaudia Zawadzka kl 8cp

Piotr Kurek z kl. 8ej

Stanisław Małek z kl. 7aj

Maksym Tysh z kl. 7aj

Wojciech Witoń z kl. 4a

Wiktoria Cytawa z kl. 4a

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie oraz gratulujemy laureatom i wyróżnionym.

Komisja Konkursu w składzie:

Kamila Piętak, Teresa Orłowska, Ewa Kaftańska, Tomasz Ciszewski