^Do góry
 • 1 Święto Szkoły
  W tym roku obchodzimy 95 lecie naszej szkoły. Wspólnie podjęte wyzwanie pod hasłem „Przedmiot w koronie” zaowocowało powstaniem galerii prac plastycznych, opowiadań i wierszy, prezentacji multimedialnych, plakatów, ale nie tylko. Uczniowie pod kierownictwem nauczycieli podjęli działania które mają związek z Królową Jadwigą, przedmiotem szkolnym a także nawiązywać do obecnej sytuacji w kraju i na całym świecie.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Nasi Uczniowie laureatami konkursu kuratoryjnego

Piotr Wydra z kl.7ej i Marcin Trznadel z kl. 8d 

laureatami konkursu kuratoryjnego o św. Janie Pawle II

Tytuł finalisty zdobyli:

 • Stanisław Szymański kl. 8d
 • Bartosz Szymański kl. 7ej

 

Pod hasłem „Jan Paweł II – człowiek odwagi” odbyła się ósma edycja konkursu tematycznego organizowanego przez Centrum Myśli Jana Pawła II i Mazowieckie Kuratorium Oświaty dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa mazowieckiego w 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II.

Mimo trwającej pandemii organizatorom udało się przeprowadzić jego trzeci - finałowy etap.

Miło mi poinformować, że uczniowie odważnie podjęli się trudu przygotowania do tego konkursu. Osiągając bardzo wysokie wyniki, zostali laureatkami oraz finalistami konkursu! Obserwując zaangażowanie młodych ludzi, ich zapał i systematyczność można śmiało powiedzieć, że Jan Paweł II jest wzorcem osobowym i autorytetem naszej młodzieży.

W etapie wojewódzkim wzięło udział 105 uczniów.

Serdecznie gratulujemy!