^Do góry
 • 1 Święto Szkoły
  W tym roku obchodzimy 95 lecie naszej szkoły. Wspólnie podjęte wyzwanie pod hasłem „Przedmiot w koronie” zaowocowało powstaniem galerii prac plastycznych, opowiadań i wierszy, prezentacji multimedialnych, plakatów, ale nie tylko. Uczniowie pod kierownictwem nauczycieli podjęli działania które mają związek z Królową Jadwigą, przedmiotem szkolnym a także nawiązywać do obecnej sytuacji w kraju i na całym świecie.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Konkursy

Kuratoryjny Konkurs Informatyczny LOGIA

Zapraszamy do udziału w Przedmiotowym Konkursie Informatycznym LOGIA, organizowanym przez Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Strona internetowa konkursu jest dostępna pod adresem http://logia.oeiizk.waw.pl

Tam znajduje się Regulamin Konkursu zatwierdzony przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty i wszystkie aktualne informacje o konkursie.

Czytaj więcej: Kuratoryjny Konkurs Informatyczny LOGIA

Praski Turniej Scratcha 2020

Organizatorzy Informatycznego Praskiego Turnieju Scratch zapraszają uczniów klas 4-6 praskich szkół podstawowych na kreatywne Wakacje ze Scratchem.
Szczegóły w załącznikach

Czytaj więcej: Praski Turniej Scratcha 2020

Nasi Uczniowie laureatami konkursu kuratoryjnego

Piotr Wydra z kl.7ej i Marcin Trznadel z kl. 8d 

laureatami konkursu kuratoryjnego o św. Janie Pawle II

Tytuł finalisty zdobyli:

 • Stanisław Szymański kl. 8d
 • Bartosz Szymański kl. 7ej

Czytaj więcej: Nasi Uczniowie laureatami konkursu kuratoryjnego 

VI edycja konkursu "Words don't come easy"

Serdecznie zapraszamy uczniów klas VI-VII do wzięcia udziału w szóstej już edycji  konkursu  języka angielskiego "Words don't come easy". Konkurs ma charakter międzydzielnicowy i objęty jest patronatem  Burmistrza Pragi Północ. 

Czytaj więcej: VI edycja konkursu "Words don't come easy"

ARCHIDIECEZJALNY KONKURS BIBLIJNY

Znalezione obrazy dla zapytania biblia gifZapraszamy do Archidiecezjalnego Konkursu Biblijnego
im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda 

dla szkół podstawowych
w roku szkolnym 2019/2020
obejmującego uczniów z terenu Archidiecezji Warszawskiej
oraz Diecezji Warszawsko – Praskiej

Czytaj więcej: ARCHIDIECEZJALNY KONKURS BIBLIJNY 

Konkurs z języka niemieckiego na kalendarz adwentowy

Der schönste Adventskalender 2019

Zapraszamy uczniów klas VII i VIII do wzięcia udziału w szkolnym konkursie z języka niemieckiego na najpiękniejszy kalendarz adwentowy po niemiecku. Prace należy składać u nauczyciela języka niemieckiego do 16-go grudnia 2019.

Czytaj więcej: Konkurs z języka niemieckiego na kalendarz adwentowy

Laureaci konkursów plastycznych

28 listopada w salach Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej na Starówce odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w ramach Jesiennych Konfrontacji Artystycznych 2019.

Czytaj więcej: Laureaci konkursów plastycznych

Konkurs historyczny Patria Nosta

Zapraszamy do udziału w V edycji konkursu historycznego Patria Nostra.
 
Konkurs objęty jest patronatem:
 
   -- Ministra Edukacji Narodowej
 
   -- Ministra Spraw Zagranicznych
 
   -- Mazowieckiego Kuratora Oświaty
 
   -- oraz wielu innych szanowanych osób i instytucji
 
NAGRODA GŁÓWNA  --  wycieczki do Brukseli
 

Konkurs Kuratoryjny „Jan Paweł II – człowiek odwagi”

Drodzy uczniowie, serdecznie zapraszamy do udziału w  Kuratoryjnym Konkursie tematycznym dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej z województwa mazowieckiego „Jan Paweł II – człowiek odwagi” w roku szkolnym 2019/2020, organizowanym przez instytucję Centrum Myśli Jana Pawła II.

Czytaj więcej: Konkurs Kuratoryjny „Jan Paweł II – człowiek odwagi”