^Do góry
 • 1 Szanowni Rodzice!
  Z powodu epidemii koronawirusa o spotkaniu informacyjnym rodziców kandydatów do klas czwartych sportowych zostaną Państwo powiadomieni w późniejszym terminie. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące naborów znajduję się w module Rekrutacja 2020/2021 (po lewej stronie witryny szkolnej)
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Konkursy

VI edycja konkursu "Words don't come easy"

Serdecznie zapraszamy uczniów klas VI-VII do wzięcia udziału w szóstej już edycji  konkursu  języka angielskiego "Words don't come easy". Konkurs ma charakter międzydzielnicowy i objęty jest patronatem  Burmistrza Pragi Północ. 

Czytaj więcej: VI edycja konkursu "Words don't come easy"

ARCHIDIECEZJALNY KONKURS BIBLIJNY

Znalezione obrazy dla zapytania biblia gifZapraszamy do Archidiecezjalnego Konkursu Biblijnego
im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda 

dla szkół podstawowych
w roku szkolnym 2019/2020
obejmującego uczniów z terenu Archidiecezji Warszawskiej
oraz Diecezji Warszawsko – Praskiej

Czytaj więcej: ARCHIDIECEZJALNY KONKURS BIBLIJNY 

Konkurs z języka niemieckiego na kalendarz adwentowy

Der schönste Adventskalender 2019

Zapraszamy uczniów klas VII i VIII do wzięcia udziału w szkolnym konkursie z języka niemieckiego na najpiękniejszy kalendarz adwentowy po niemiecku. Prace należy składać u nauczyciela języka niemieckiego do 16-go grudnia 2019.

Czytaj więcej: Konkurs z języka niemieckiego na kalendarz adwentowy

Laureaci konkursów plastycznych

28 listopada w salach Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej na Starówce odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w ramach Jesiennych Konfrontacji Artystycznych 2019.

Czytaj więcej: Laureaci konkursów plastycznych

Konkurs historyczny Patria Nosta

Zapraszamy do udziału w V edycji konkursu historycznego Patria Nostra.
 
Konkurs objęty jest patronatem:
 
   -- Ministra Edukacji Narodowej
 
   -- Ministra Spraw Zagranicznych
 
   -- Mazowieckiego Kuratora Oświaty
 
   -- oraz wielu innych szanowanych osób i instytucji
 
NAGRODA GŁÓWNA  --  wycieczki do Brukseli
 

Konkurs Kuratoryjny „Jan Paweł II – człowiek odwagi”

Drodzy uczniowie, serdecznie zapraszamy do udziału w  Kuratoryjnym Konkursie tematycznym dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej z województwa mazowieckiego „Jan Paweł II – człowiek odwagi” w roku szkolnym 2019/2020, organizowanym przez instytucję Centrum Myśli Jana Pawła II.

Czytaj więcej: Konkurs Kuratoryjny „Jan Paweł II – człowiek odwagi” 

Konkurs informatyczny Bóbr - przypomnienie

Konkurs BóbrZapraszamy uczniów do udziału w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym "Bóbr".
Szczegóły na: https://www.bobr.edu.pl
Zawody konkursu – trzy dni w listopadzie (13-15 listopada 2019r.) w różnych kategoriach wiekowych. Rozpoczęcie rejestracji od 07 października wciąż otwarte.

Czytaj więcej: Konkurs informatyczny Bóbr - przypomnienie

Kuratoryjny konkurs informatyczny LOGIA

logiaPrzedmiotowy Konkurs Informatyczny LOGIA dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych jest konkursem przedmiotowym Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Dla uczniów klas 4-8 etap szkolny trwa od 16 X do 06 XI 2019r. do godz. 14.00.

Czytaj więcej: Kuratoryjny konkurs informatyczny LOGIA