^Do góry
 • 1 Święto Szkoły
  W tym roku obchodzimy 95 lecie naszej szkoły. Wspólnie podjęte wyzwanie pod hasłem „Przedmiot w koronie” zaowocowało powstaniem galerii prac plastycznych, opowiadań i wierszy, prezentacji multimedialnych, plakatów, ale nie tylko. Uczniowie pod kierownictwem nauczycieli podjęli działania które mają związek z Królową Jadwigą, przedmiotem szkolnym a także nawiązywać do obecnej sytuacji w kraju i na całym świecie.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Mały Samorząd

Serdecznie witamy na stronie Małego Samorządu

Ważymy plecaki!

Znalezione obrazy dla zapytania ważymy plecakiUwaga uczniowie!

Jak w poprzednich latach, będziemy ważyć Wasze plecaki. Pamiętajcie, aby nosić ze sobą tylko potrzebne rzeczy do szkoły. Wszystko, to co można - zostawiajcie w Waszych szafkach/szufladach w szkole, a z domu nie przynoście niepotrzebnych rzeczy. Termin ważenia plecaków - jest zawsze niezapowiedziany! :)

Prezent dla Pieska - finał w Radomiu

I Państwo zostaliście św. Mikołajem!

Jest nam bardzo miło ogłosić, że akcja "Prezent dla Pieska" zakończyła się wielkim sukcesem! Dzięki Uczniom i Rodzicom zebraliśmy sporo misek, puszek z mokrą karmą, worków z suchą karmą. Podarowaliście Państwo dużo kocyków, kołder, a także zabawek.

Wszystkie rzeczy zostały dostarczone do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu w czwartek, 05.12.2019 - przed mikołajkami. Pani Kasia - dobry anioł schroniska bardzo dziękowała za dary. Uczniowie wykonali dla niej piękną laurkę.

Czytaj więcej: Prezent dla Pieska - finał w Radomiu

Dokarmiamy ptaki

Wprawdzie śnieg jeszcze nie spadł, ale jak na porządnych uczniów przystało - poczęstowaliśmy ziarnami skrzydlatych przyjaciół.

Korzystając z bliskości szkolnego karmnika dzieci ciepło ubrane i zaopatrzone w ziarenka wyszły na dwór. Do karmika zostały nasypane m.in. ziarna słonecznika, len, drobna kasza, owies, proso, pestki dyni.

Po dopełnieniu zimowego obowiązku poszliśmy bawić się na placu zabaw.

Mamy Niepodległą!

W listopadzie nasza szkoła wzięła udział w VII ogólnopolskiej akcji społecznej „Mamy Niepodległą!” 2019.

Czytaj więcej: Mamy Niepodległą!

Prezent dla Pieska

I Ty możesz zostać św. Mikołajem!

Wspólnie z Małym Samorządem i Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu organizujemy akcję charytatywną Prezent dla Pieska.

Marzymy, aby każdy pies ze schroniska dostał swoją metalową miskę o średnicy 25 cm, a także kocyk i puszkę z mokrym jedzonkiem.

Do 04 grudnia 2019 zbieramy:

Czytaj więcej: Prezent dla Pieska

Para do pary

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji:
Zagubiona – znaleziona rękawiczka

Na pewno każdy z nas gdzieś zapodział rękawiczkę, jak również zdarzyło się jakąś znaleźć. Niestety, zawsze brakowało „tej do pary”. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Jeśli masz w domu samotne rękawiczki – przynieś je i zawieś przy domofonie w poczekalni dla rodziców – może znajdą swoją parę. Zaproś do zabawy znajomych i sąsiadów. Celem akcji jest połączenie jak największej liczby samotnych rękawiczek.

Czytaj więcej: Para do pary

Szukamy Talentów!

Drodzy uczniowie, drodzy rodzice!

W roku szkolnym 2019/2019 będziemy szukać Talentów:

* matematycznych - od października. Zapraszamy uczniów klas I-III do zgłoszenia się do Ligi Matematycznej. Co miesiąc chętni uczniowie będą brać udział w Lidze,
* recytatorskich - w marcu,
* wokalno-muzycznych - w marcu,
* plastycznych - wyłonimy Talenty ze wszystkich konkursów plastycznych w kwietniu,
* innych Talentów - w kwietniu,
* sportowych - w maju.

Więcej informacji będzie udostępniać bliżej terminu poszukiwań - na naszej stronie, dzienniku elektronicznym oraz na tablicy Małego Samorządu przy sali A1 na parterze.

Serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia!

Szukamy talentów matematycznych

Drodzy uczniowie, drodzy rodzice!

Od października będziemy szukać Talentów Matematycznych. Zapraszamy uczniów klas I-III do zgłoszenia się do Ligi Matematycznej. Co miesiąc chętni uczniowie będą brać udział w Lidze.

Więcej informacji będzie dostępnych w dzienniku elektronicznym Librus w zakładce ogłoszenia oraz na tablicy Małego Samorządu przy sali A1 na parterze.

Serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia!