^Do góry
 • 1 Święto Szkoły
  W tym roku obchodzimy 95 lecie naszej szkoły. Wspólnie podjęte wyzwanie pod hasłem „Przedmiot w koronie” zaowocowało powstaniem galerii prac plastycznych, opowiadań i wierszy, prezentacji multimedialnych, plakatów, ale nie tylko. Uczniowie pod kierownictwem nauczycieli podjęli działania które mają związek z Królową Jadwigą, przedmiotem szkolnym a także nawiązywać do obecnej sytuacji w kraju i na całym świecie.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Wyniki "Małej Ligi Matematycznej"

Miło nam poinformować, że po wielu miesiącach zmagań konkursowych wyłoniliśmy już laureatów Małej Ligi Matematycznej.
W klasach pierwszych:
Połowniak Max - 1c Talent Szkoły
Laureaci:
Kubiak Kaja - 1d
Kondej Albert - 1d
Misiak Marianna - 1a
Szerszuła Nadia - 1b
Gruszka Oskar - 1c

 

W klasach drugich:
Amelia Wirkowska – 2c Talent Szkoły
Laureaci:
Antonina Rząsa – 2c
Zuzanna Laskowska – 2d
Aleks Przygoda – 2c
Kornelia Białek – 2a

W klasach trzecich:
Jan Dzierbicki - 3a Talent Szkoły
Mateusz Połowniak - 3cp Talent Szkoły
Laureaci:
Antoni Smogorzewski 3e
Klara Bednarska-Gumula 3a
Klaudia Kubera 3e

Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników!
Szkolni organizatorzy Małej Ligi Matematycznej