^Do góry
 • 1 Szanowni Rodzice!
  Z powodu epidemii koronawirusa o spotkaniu informacyjnym rodziców kandydatów do klas czwartych sportowych zostaną Państwo powiadomieni w późniejszym terminie. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące naborów znajduję się w module Rekrutacja 2020/2021 (po lewej stronie witryny szkolnej)
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Wyniki konkursu plastyczno-językowego klas 1-3

Znamy już laureatów konkursu plastyczno - językowego przeprowadzonego w klasach I - III. Na każdym poziomie był inny temat pracy. Uczniowie wykazali się zarówno znajomością słownictwa, jak i niezwykłą pomysłowością.

 

KLASY PIERWSZE - "My dream house"

I miejsce

Stanisław Kur - 1c

Pola Kaczorowska  - 1d

Hania Jusińska  - 1a

Julia Mastaj - 1d

Mateusz Domański - 1d

Adam Tomaszewski - 1c

Patryk Długokęcki - 1d

Antonina Djemmali - 1a

Helena Lisiecka - 1a

KLASY DRUGIE - "My favourite food and drink"

I miejsce

Patryk Tchórzewski - 2a

Marcel Ochałek - 2d

Patrycja Wiewiórka - 2d

II miejsce

Nina Sikora - 2a

Nikolas Adaszewski - 2d

Krzysztof Walecki - 2d

III miejsce

Krzysztof Ostrowicz - 2a

Modest Aleksandrowicz - 2c

Paweł Gromek  - 2a

Natalia Dębska - 2c

KLASY TRZECIE

I miejsce

Lila Gola - 3a

Antoni Smogorzewski - 3e

Martyna Zych - 3d

II miejsce

Maciej Opaliński - 3d

Wojciech Kaliński - 3e

Elżbieta Rakowska - 3e

III miejsce

Klara Pociech - 3e

Magda Olędzka - 3e

Nikita Antonenko - 3d

GRATULUJEMY!!!!!