^Do góry
 • 1 Szanowni Rodzice!
  Z powodu epidemii koronawirusa o spotkaniu informacyjnym rodziców kandydatów do klas czwartych sportowych zostaną Państwo powiadomieni w późniejszym terminie. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące naborów znajduję się w module Rekrutacja 2020/2021 (po lewej stronie witryny szkolnej)
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Konkursy

Konkursy recytatorskie 2020

Etap szkolny konkursów recytatorskich: "Warszawska Syrenka" oraz "Witaj Majowa Jutrzenko" odbył się 26.02.2020r. wzięło w nim udział 23 uczniów. Do etapu dzielnicowego komisja zakwalifikowała:

REPREZENTANCI SZKOŁY W KONKURSACH RECYTATORSKICH:

Czytaj więcej: Konkursy recytatorskie 2020

Wyniki konkursu plastyczno-językowego klas 1-3

Znamy już laureatów konkursu plastyczno - językowego przeprowadzonego w klasach I - III. Na każdym poziomie był inny temat pracy. Uczniowie wykazali się zarówno znajomością słownictwa, jak i niezwykłą pomysłowością.

Czytaj więcej: Wyniki konkursu plastyczno-językowego klas 1-3

Konkurs Leon

Zachęcamy uczniów klas 1-3 do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "Leon" z matematyki (sesja wiosenna). Po uzgodnieniu z organizatorem, konkurs w naszej szkole odbędzie się 23 III 2020 r. o godz. 8.00 w sali A2.

Czytaj więcej: Konkurs Leon 

„Czytam i rozumiem” – wyniki konkursu

W szkolnym konkursie czytania ze zrozumieniem „Czytam i rozumiem” dla klas trzecich wzięło udział 35 uczniów. Reprezentowali oni bardzo wysoki poziom umiejętności czytania i znakomicie poradzili sobie z trudnymi zadaniami. Dlatego jury postanowiło nagrodzić aż 22 uczniów. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i świetne wyniki.

Czytaj więcej: „Czytam i rozumiem” – wyniki konkursu

Wyniki Międzynarodowego Konkursu Bóbr 2019

Wyniki oficjalne XIV edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr są dostępne na stronie >>TU<<  Każdy uczestnik konkursu może sprawdzić swoje wyniki po zalogowaniu się na stronie: dzwonek.pl Najlepsze wyniki w naszej szkole uzyskali:

Czytaj więcej: Wyniki Międzynarodowego Konkursu Bóbr 2019

"Czytam i rozumiem" - konkurs czytania dla klas 3

Konkurs czytania ze zrozumieniem "Czytam i rozumiem" jest skierowany do uczniów klas 3, którzy potrafią bardzo dobrze czytać i świetnie rozumieją treść czytanych tekstów. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.
Termin konkursu: 22.01.2020r., godz. 11.50 - 12.35 s. B5 i świetlica.

Czytaj więcej: "Czytam i rozumiem" - konkurs czytania dla klas 3

Kartka bożonarodzeniowa - wyniki konkursu religijnego

Uczniowie klas od pierwszej do szóstej wzięli udział w konkursie na KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ. Dzieci wykazały się wielką pomysłowością i różnorodnością materiałów przy tworzeniu swoich prac. Jury miało wielki dylemat z wyborem najpiękniejszych kart. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za podjęty trud i piękne prace.
Zespół katechetyczny.

Czytaj więcej: Kartka bożonarodzeniowa - wyniki konkursu religijnego