^Do góry
 • 1 Święto Szkoły
  W tym roku obchodzimy 95 lecie naszej szkoły. Wspólnie podjęte wyzwanie pod hasłem „Przedmiot w koronie” zaowocowało powstaniem galerii prac plastycznych, opowiadań i wierszy, prezentacji multimedialnych, plakatów, ale nie tylko. Uczniowie pod kierownictwem nauczycieli podjęli działania które mają związek z Królową Jadwigą, przedmiotem szkolnym a także nawiązywać do obecnej sytuacji w kraju i na całym świecie.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Konkursy

Liga Tabliczki Mnożenia dla klas III

Zbliża się Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W związku z tym zapraszamy uczniów klas trzecich do wzięcia udziału w szkolnym konkursie Liga Tabliczki Mnożenia. Chętnych uczniów prosimy o zgłaszanie się do wychowawców w terminie do 24 IX 2020 r. 

Czytaj więcej: Liga Tabliczki Mnożenia dla klas III

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego LEON

Otrzymaliśmy już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego LEON. Laureatami w klasach pierwszych zostali:

Połowniak Maks -  5 miejsce
Domański Mateusz  - 6 miejsce
Gruszka Oskar -  6 miejsce
Łączyński Mateusz  - 6 miejsce
Pałasz Leonard  - 6 miejsce
Drzazga Aleksander  - 8 miejsce
Studzińska Hanna  - 9 miejsce

Czytaj więcej: Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego LEON

Wyniki "Małej Ligi Matematycznej"

Miło nam poinformować, że po wielu miesiącach zmagań konkursowych wyłoniliśmy już laureatów Małej Ligi Matematycznej.
W klasach pierwszych:
Połowniak Max - 1c Talent Szkoły
Laureaci:
Kubiak Kaja - 1d
Kondej Albert - 1d
Misiak Marianna - 1a
Szerszuła Nadia - 1b
Gruszka Oskar - 1c

Czytaj więcej: Wyniki "Małej Ligi Matematycznej"

Konkurs Leon

Zachęcamy uczniów klas 1-3 do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "Leon" z matematyki (sesja wiosenna). Po uzgodnieniu z organizatorem, konkurs w naszej szkole odbędzie się 23 III 2020 r. o godz. 8.00 w sali A2.

Czytaj więcej: Konkurs Leon 

Konkursy recytatorskie 2020

Etap szkolny konkursów recytatorskich: "Warszawska Syrenka" oraz "Witaj Majowa Jutrzenko" odbył się 26.02.2020r. wzięło w nim udział 23 uczniów. Do etapu dzielnicowego komisja zakwalifikowała:

REPREZENTANCI SZKOŁY W KONKURSACH RECYTATORSKICH:

Czytaj więcej: Konkursy recytatorskie 2020

„Czytam i rozumiem” – wyniki konkursu

W szkolnym konkursie czytania ze zrozumieniem „Czytam i rozumiem” dla klas trzecich wzięło udział 35 uczniów. Reprezentowali oni bardzo wysoki poziom umiejętności czytania i znakomicie poradzili sobie z trudnymi zadaniami. Dlatego jury postanowiło nagrodzić aż 22 uczniów. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i świetne wyniki.

Czytaj więcej: „Czytam i rozumiem” – wyniki konkursu