^Do góry
 • 1 REKRUTACJA 2021/2022
  Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2021/2022. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe. Szczegóły dotyczące rekrutacji po lewej stronie w module REKRUTACJA 2021/2022. ZAPRASZAMY !
 • 2 O naszej szkole
  Nasza szkoła mieści się w dogodnej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej oraz Kępnej, w niedużej odległości od stacji Metro Wileńska oraz stacji Warszawa Stadion. Uczniom zapewniamy nowoczesną bazę dydaktyczną - dobrze wyposażone sale lekcyjne i pracownie, dostęp do wielu ciekawych zajęć pozalekcyjnych oraz zaangażowaną kadrę pedagogiczną. W szkole funkcjonuje świetlica, stołówka oraz biblioteka z centrum multimedialnym.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz kilkanaście oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Powitanie nowego roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 i pierwszy dzień szkoły za nami. Klasy starsze spotkały się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych, gdzie odbyły się pierwsze w tym roku godziny wychowawcze. Klasy IV spotkały się z nowymi wychowawcami w hali sportowej i po krótkiej uroczystości przeszły do sal, podobnie jak najmłodsi, czyli "Zerówkowicze".
Najwięcej wrażeń mieli uczniowie klas I. Nie dość, że nowi koledzy i nowe panie, to jeszcze uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia, którego dokonała p. Agnieszka Czerwińska - dyrektor SP nr 50. Wszystkie "Pierwszaki" zdały egzamin na 6! Następnie dziarskim krokiem, razem ze swoimi wychowawcami, przekroczyły symboliczny próg wiedzy. Tym to sposobem stały się pełnoprawnymi uczniami SP nr 50 im. Królowej Jadwigi. Tę wyjątkową uroczystość uświetniły prezenty, które uczniom wręczyła p. Kinga Kazanowska przewodnicząca Rady Rodziców. Tym pierwszym prezentem w naszej szkole był krawat, nieodzowny element stroju galowego uczniów SP50. 
Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów!
Zapraszamy do galerii: