^Do góry
 • 1 REKRUTACJA 2021/2022
  Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2021/2022. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe. Szczegóły dotyczące rekrutacji po lewej stronie w module REKRUTACJA 2021/2022. ZAPRASZAMY !
 • 2 O naszej szkole
  Nasza szkoła mieści się w dogodnej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej oraz Kępnej, w niedużej odległości od stacji Metro Wileńska oraz stacji Warszawa Stadion. Uczniom zapewniamy nowoczesną bazę dydaktyczną - dobrze wyposażone sale lekcyjne i pracownie, dostęp do wielu ciekawych zajęć pozalekcyjnych oraz zaangażowaną kadrę pedagogiczną. W szkole funkcjonuje świetlica, stołówka oraz biblioteka z centrum multimedialnym.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz kilkanaście oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Komunikat stołówki - zapisy na rok szkolny 2021_2022

Drodzy Rodzice!

Stołówka rozpoczyna działalność od 02.09.2021r. (czwartek). Zapisy od 25 sierpnia do 01.09.2021r na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ( konieczne jest potwierdzenie wpłaty). 

Warunkiem  otrzymania  obiadu  jest  dostarczenie  potwierdzenia  wpłaty. Zgodnie z zarządzeniem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy nr 766/2015 z dnia 28.05.2015 płatność za obiady wnosi się w okresach miesięcznych, z góry do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym następuje korzystanie z posiłków w stołówce szkolnej. Bardzo proszę o dostosowanie się do zaistniałej sytuacji.

 

Stawka  żywieniowa   wynosi :

Śniadania dla klas 0  - 2,50zł

Śniadania  dla klas  sportowych - 3,00zł

Obiady - 6,00zł ( zupa + II danie + kompot)

 

OPŁATA ZA POSIŁKI ZA WRZESIEŃ  2021r 

Ogłoszenie - ważne informacje dla korzystających z posiłków 

 

JADŁOSPISY:

jadłospis: 1 IX - 10 IX 2021

jadłospis: 13 IX - 24 IX 2021

jadłospis: 27 IX - 8 X 2021

jadłospis: 11 X - 22 X 2021

jadłospis: 25 X - 5 XI 2021

jadłospis: 8 XI -19 XI 2021

śniadania dla sportowców

śniadania dla klas "0"