^Do góry
 • 1 REKRUTACJA 2021/2022
  Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2021/2022. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe. Szczegóły dotyczące rekrutacji po lewej stronie w module REKRUTACJA 2021/2022. ZAPRASZAMY !
 • 2 O naszej szkole
  Nasza szkoła mieści się w dogodnej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej oraz Kępnej, w niedużej odległości od stacji Metro Wileńska oraz stacji Warszawa Stadion. Uczniom zapewniamy nowoczesną bazę dydaktyczną - dobrze wyposażone sale lekcyjne i pracownie, dostęp do wielu ciekawych zajęć pozalekcyjnych oraz zaangażowaną kadrę pedagogiczną. W szkole funkcjonuje świetlica, stołówka oraz biblioteka z centrum multimedialnym.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz kilkanaście oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022

ORGANZACJA PRACY W DNIU 1 WRZEŚNIA 2021 R.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 R.

HALA DOSIR

Podczas rozpoczęcia roku szkolnego obowiązują maseczki.

9.00 KLASY IV  - rodzice z dziećmi wchodzą do hali DOSiR-u (wejście przez basen), w hali będą czekali wychowawcy. Po oficjalnej części dzieci przechodzą z wychowawcami do sal lekcyjnych. Z dzieckiem w hali i sali lekcyjnej może przebywać 1 opiekun

4 A – p. A. Gumkowska, potem sala  - C 15

4 B – p. M. Pogońska, potem sala – B 2

4 C – p. M. Wieczorek, potem sala – B 3

 

10. 30  KLASY I -rodzice z dziećmi wchodzą do hali DOSiR-u (wejście przez basen), w hali będą czekali wychowawcy. Po oficjalnej części dzieci przechodzą z wychowawcami do sal lekcyjnych. Z dzieckiem w hali i sali lekcyjnej może przebywać 1 opiekun

1 A – p. B. Szymańska, potem sala – A 1

1 B – p. M. Miecznikowska, potem sala – A 3

1 C – p. A. Kalińska, potem sala – A 2

1 D – p. A. Żardecka, potem sala – B 4

 

12. 30  ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE  - rodzice z dziećmi wchodzą do hali DOSiR-u (wejście przez basen), w hali będą czekali wychowawcy. Po oficjalnej części dzieci przechodzą z wychowawcami do sal lekcyjnych. Z dzieckiem w hali i sali lekcyjnej może przebywać 1 opiekun

0 A – p. A. Puszcz/p. A. Kryska

0 B – p. A. Kosowska/ p. D. Wiśniewska

 

Klasy V, VI, VII, VIII – spotkanie z wychowawcami w salach – godz. 8.00

Z dzieckiem w sali lekcyjnej może przebywać 1 opiekun

 

V A – p. R. Wojtaś – sala B 14

V B – p. E. Wojtaszewska – sala C 5

V C – p. E. Kruszewska – sala B 2

V D – p. E. Kaftańska – sala B 1

 

VI A – p. B. Różyńska – sala C 14

VI B – p. K. Piętak – sala C 9

 

 

 

VII A – p. M. Serwatka – sala C 6

VII B – p. M. Matulewska – sala B 3

VII C – p. D. Zabrzycka – sala C 2

VII D – p. S. Wojciechowski – sala C 3

VII E – p. K. Zalewska – sala B 4

 

VIII A – p. J. Borowska – sala C 18

VIII B – p. M. Ciesielski – sala C 22 a

VIII C – p. D. Kawka – sala C 23

VIII D – p. M. Balicki – sala C 22 b

VIII E – p. T. Orłowska – sala C 7

 

 

Klasy II, III – spotkanie z wychowawcami w salach – 9.30

Z dzieckiem w sali lekcyjnej może przebywać 1 opiekun

2 A – p. J. Radźko,  sala A 2

2 B – p. A. Paciorek,  sala A 1

2 C – p. M Tytko,  sala B 9

 

3 A – p. W. Rode,  sala B 10

3 B – p. R. Chrzan,  sala B 4

3 C – p. M. Wójcik,  sala B 14

3 D – Ap. . Zielińska,  sala B 5