^Do góry
 • 1 Szanowni Rodzice!
  Z powodu epidemii koronawirusa o spotkaniu informacyjnym rodziców kandydatów do klas czwartych sportowych zostaną Państwo powiadomieni w późniejszym terminie. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące naborów znajduję się w module Rekrutacja 2020/2021 (po lewej stronie witryny szkolnej)
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Apel - styczeń 2020

27 stycznia odbył się apel Małego Samorządu Uczniowskiego. Zakończenie pierwszego okresu było okazją do podsumowania osiągnięć uczniów i zachowania. Pani Bożena Ragus - dyrektor SP 50 oraz zastępca Pani Barbara Rogacka wręczyły dyplomy i upominki laureatom konkursów. Rozstrzygnięto już konkursy: "Aktywny czytelnik", "Czytam i rozumiem", logopedyczny, szkolny etap Międzynarodowego Konkursu Informatycznego BÓBR, tabliczki mnożenia, śpiewania kolęd. Nagrodzono również uczniów, którzy przygotowywali występy teatralne.

 

Opiekunowie MSU zwrócili uwagę na to, że w czasie przerw dzieci zachowują się zbyt głośno i należy to zmienić. Nagrodą dla najgrzeczniejszej klasy będzie wspólne wyjście na lody. Sprawdzona została wiedza uczniów na temat bezpiecznego zachowania się podczas zimowego wypoczynku, udzielania pomocy w razie wystąpienia wypadku. Uczniowie prawidłowo odpowiedzieli na wszystkie pytania i są dobrze przygotowani aby wyruszyć na ferie, lecz nastąpi to dopiero za dwa tygodnie.

Na zakończenie p. Dyrektor złożyła uczniom życzenia udanych ferii zimowych i pochwaliła uczniów za piękne zachowanie podczas apelu.