^Do góry
 • 1 Święto Szkoły
  W tym roku obchodzimy 95 lecie naszej szkoły. Wspólnie podjęte wyzwanie pod hasłem „Przedmiot w koronie” zaowocowało powstaniem galerii prac plastycznych, opowiadań i wierszy, prezentacji multimedialnych, plakatów, ale nie tylko. Uczniowie pod kierownictwem nauczycieli podjęli działania które mają związek z Królową Jadwigą, przedmiotem szkolnym a także nawiązywać do obecnej sytuacji w kraju i na całym świecie.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Czytelnia dla rodziców

Warsztaty dla uczniów i rodziców

Trening Zastępowania Agresji – umiejętności interpersonalnych

dla kl.V-VI oraz kl.VII-VIII

cyklicznie 10 spotkań w Środy 15.30-16.30

Czytaj więcej: Warsztaty dla uczniów i rodziców

Zaproszenie do sadzenia drzew

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy wszystkich Warszawiaków i gości przebywających w naszym mieście do wzięcia udziału w ekologiczno-niepodległościowej akcji „100 tysięcy drzew na 100-lecie niepodległości Polski 1918-2018” pod hasłem #DrzewoDlaPolski

Czytaj więcej: Zaproszenie do sadzenia drzew

Bezpłatne konsultacje psychologiczne

Przeciwdziałanie wszawicy u dzieci

-->> Ulotka informacyjna

Zaproszenie na warsztaty "Wiem co jem"

List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców

Treść listu

Warsztaty dla rodziców i uczniów

W bieżącym roku szkolnym Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna nr 5 przy ul. Otwockiej 3 oferuje dla uczniów i rodziców następujące zajęcia:

Czytaj więcej: Warsztaty dla rodziców i uczniów

Zaproszenie na warsztaty kulinarne

Szanowni Państwo,

zapraszamy na warsztaty "Słodkie z natury" Rodzice będą mogli dowiedzieć się, czy jest możliwe jedzenie mniejszej ilości słodyczy w zimie. Rodzice będą mieli także możliwość uczestniczenia w pokazie przygotowania słodyczy na bazie naturalnie słodkich produktów i ich degustacji.

-->> ZAPROSZENIE

Rodzinna Rowerowa Gra Miejska

Polski Związek Kolarski organizuje Rodzinną Rowerową Grę Miejską. Do wygrania rowery i wiele atrakcyjnych nagród. Odbędzie się ona na terenie Warszawy w dniu 11 czerwca podczas Pikniku Olimpijskiego. Start gry ze stanowiska kolarskiego PZKol.

Czytaj więcej: Rodzinna Rowerowa Gra Miejska