^Do góry
 • 1 REKRUTACJA 2021/2022
  Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2021/2022. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe. Szczegóły dotyczące rekrutacji po lewej stronie w module REKRUTACJA 2021/2022. ZAPRASZAMY !
 • 2 O naszej szkole
  Nasza szkoła mieści się w dogodnej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej oraz Kępnej, w niedużej odległości od stacji Metro Wileńska oraz stacji Warszawa Stadion. Uczniom zapewniamy nowoczesną bazę dydaktyczną - dobrze wyposażone sale lekcyjne i pracownie, dostęp do wielu ciekawych zajęć pozalekcyjnych oraz zaangażowaną kadrę pedagogiczną. W szkole funkcjonuje świetlica, stołówka oraz biblioteka z centrum multimedialnym.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz kilkanaście oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Czas pożegnań i czas odpoczynku

Zakończył się pandemiczny rok szkolny 2020/2021.

W tym roku udało się jednak  zorganizować apele końcoworoczne i godnie pożegnać naszych uczniów. Mogliśmy również podziękować rodzicom, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za wysiłek i zaangażowanie jaki włożyli w edukację dzieci w niezwykle trudnym dla szkół okresie.

Honorowym gościem na uroczystości zakończenia roku szkolnego był p. Dariusz Kacprzak Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga Północ. Podczas apelu pożegnaliśmy wieloletnią Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 50 p. Bożenę Ragus oraz v-ce dyrektor p. Agnieszkę Gałach.

Podziękowania i gratulacje złożył osobiście pan burmistrz przy owacji zgromadzonych uczniów i zaproszonych gości. Ze względu na środki bezpieczeństwa apele odbywały się w kilku turach w dużej hali sportowej DOSiR "Prawy Brzeg".
Wszystkim zaangażowanym w organizację uroczystości, w szczególności Radzie Rodziców SP50 bardzo dziękujemy.

Życzymy wszystkim udanego odpoczynku podczas wakacji !