^Do góry
 • 1 REKRUTACJA 2021/2022
  Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2021/2022. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe. Szczegóły dotyczące rekrutacji po lewej stronie w module REKRUTACJA 2021/2022. ZAPRASZAMY !
 • 2 O naszej szkole
  Nasza szkoła mieści się w dogodnej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej oraz Kępnej, w niedużej odległości od stacji Metro Wileńska oraz stacji Warszawa Stadion. Uczniom zapewniamy nowoczesną bazę dydaktyczną - dobrze wyposażone sale lekcyjne i pracownie, dostęp do wielu ciekawych zajęć pozalekcyjnych oraz zaangażowaną kadrę pedagogiczną. W szkole funkcjonuje świetlica, stołówka oraz biblioteka z centrum multimedialnym.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz kilkanaście oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Poczet Sztandarowy

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne składa podziękowania za całoroczną służbę w Poczcie Sztandarowym Szkoły Podstawowej nr 50 im. Królowej Jadwigi w Warszawie.

Szkoła jest miejscem, w którym młodzież uczy się miłości do Ojczyzny oraz szacunku do tradycji. Sztandar szkoły jest dla społeczności szkolnej bardzo ważnym symbolem, a bycie członkiem pocztu sztandarowego jest wyrazem patriotycznej postawy.

Z wyrazami szacunku

Dyrektor i Grono Pedagogiczne

Szkoły Podstawowej nr 50

im. Królowej Jadwigi w Warszawie

POCZET SZTANDAROWY rok szkolny 2020/2021

Jakub Sionek kl. VIa

Małgorzata Frąckiewicz kl. VIII a

Kinga Grzymała kl. VIII a

Piotr Tomaczak kl. VIII b

Jan Lis kl. VIII d

Paweł Lis kl. VIII d

Ewa Hołowienko kl. VIII d

Marcel Książek kl. VIII a

Larenta Kinga kl. VIII e

Sionek Alicja kl. VIII e

Rahman Maximilian kl. VIII e

Piątek Błażej kl. VIII e

Jakub Dwojak kl. VIII e