^Do góry
 • 1 REKRUTACJA 2021/2022
  Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2021/2022. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe. Szczegóły dotyczące rekrutacji po lewej stronie w module REKRUTACJA 2021/2022. ZAPRASZAMY !
 • 2 O naszej szkole
  Nasza szkoła mieści się w dogodnej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej oraz Kępnej, w niedużej odległości od stacji Metro Wileńska oraz stacji Warszawa Stadion. Uczniom zapewniamy nowoczesną bazę dydaktyczną - dobrze wyposażone sale lekcyjne i pracownie, dostęp do wielu ciekawych zajęć pozalekcyjnych oraz zaangażowaną kadrę pedagogiczną. W szkole funkcjonuje świetlica, stołówka oraz biblioteka z centrum multimedialnym.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz kilkanaście oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Zapraszamy do głosowania na nasz film

Zapraszamy do głosowania na nasz film w ramach konkursu Pho3nix Active School na Najciekawsze Video Sportowe związane z obchodami Międzynarodowego Dnia Sportu.

 

Poniżej link do filmu zrealizowanego przy udziale uczniów klasy 2d, 4a i 6e.

Jak głosujemy?

Motywujemy wszystkich znajomych, uczniów i rodziców do oddania swojego głosu na film konkursowy!

Zachęcamy do udostępniania i wysyłania bezpośredniego linku do filmu. Pozwoli on bezpośrednio przenieść głosujących, tam gdzie powinni się znaleźć.

 • ODDANIE GŁOSU - wiadomość do potwierdzenia na poczcie, może wpaść do folderu SPAM. Bądźcie czujni i przekażcie tę informację dalej
 • LICZBA GŁOSÓW - w ciągu najbliższych godzin dostępny będzie dogląd "live" liczby oddanych głosów na film. Wszystkie głosy są rejestrowane i zapisywane prawidłowo.

 

https://pho3nix-kids.com/pho3nix-active-school/?video-id=1400

 

Wyszukaj nasz film wpisując pełna nazwę szkoły i zagłosuj!!

Zapraszamy do głosowania!!