^Do góry
 • 1 Święto Szkoły
  W tym roku obchodzimy 95 lecie naszej szkoły. Wspólnie podjęte wyzwanie pod hasłem „Przedmiot w koronie” zaowocowało powstaniem galerii prac plastycznych, opowiadań i wierszy, prezentacji multimedialnych, plakatów, ale nie tylko. Uczniowie pod kierownictwem nauczycieli podjęli działania które mają związek z Królową Jadwigą, przedmiotem szkolnym a także nawiązywać do obecnej sytuacji w kraju i na całym świecie.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Szanowni  Państwo,

szkoła od 1  września będzie pracowała zgodnie z wytycznymi  Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia,  m.st. Warszawy, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Kuratorium Oświaty.
Poniżej przedstawiamy harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021,  informacje dotyczące sposobu zapisywania dziecka na obiady oraz do świetlicy:

 

Uczniowie klasy I i II   oraz oddziałów przedszkolnych mogą przyjść na rozpoczęcie roku  z jednym opiekunem.

Uczniowie klas  III-VIII spotykają się z wychowawcą bez udziału rodziców

Uczniowie przychodzą w tym dniu o wyznaczonych godzinach i opuszczają szkołę po spotkaniu z wychowawcą.

Proszę zaopatrzyć  dziecko w indywidualną osłonę nosa i ust.

-->> Szczegółowy terminarz 

 

Uwaga!!! W szczegółowym terminarzu istnieje jeden błąd - przy klasie  6ET.

 

Prawidłowa informacja: klasa 6 ET spotyka się w sali C-18 o godzinie 9:30