^Do góry
 • 1 Szanowni Rodzice!
  Z powodu epidemii koronawirusa o spotkaniu informacyjnym rodziców kandydatów do klas czwartych sportowych zostaną Państwo powiadomieni w późniejszym terminie. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące naborów znajduję się w module Rekrutacja 2020/2021 (po lewej stronie witryny szkolnej)
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Zawieszenie zajęć

Szanowni Państwo,
w związku z decyzją podjętą przez rząd i przekazaną przez premiera Mateusza Morawieckiego informuję, że od jutra, tj. 12.03. do 25.03. (środa) zajęcia w szkole są zawieszone tj.:
- 12.-13.03. będą zorganizowane w szkole zajęcia opiekuńcze w godz. 7-18.00  dla dzieci rodziców, którzy potrzebują czasu na zorganizowanie opieki nad swoimi dziećmi (dla dzieci, które będą w szkole zostaną przygotowane obiady);
ze względu na powagę sytuacji sugerujemy pozostawienie dzieci w domu;
- 16.-25.03. szkoła będzie zamknięta.
Nauczyciele zapewnią uczniom możliwość nauczania z wykorzystaniem systemu Librus. Będą przesyłali materiały do wykonania, powtórzeniowe, lektury do przeczytania.


Wychowawcy będą się z Państwem kontaktowali przekazując ustalenia związane z materiałami dla dzieci.
Proszę o śledzenie informacji w mediach i przesyłanych do Państwa poprzez dziennik elektroniczny. Podaję link do aktualnych informacji i zaleceń MEN https://liblink.pl/l1w5YaYeDX
Ogromny i gorący apel do wszystkich, którzy będą przez 14 dni nie chodzili do szkoły, na uczelnie. To nie jest czas ferii, to nie jest czas wolny. Ten błąd został popełniony we Włoszech. Młodzież, która nie chodziła do szkół, wychodziła do klubów. To jest czas kwarantanny społeczeństwa. Apeluje o odpowiedzialność - mówi Łukasz Szumowski.

Więcej o zdalnym nauczaniu >>> tutaj

Z poważaniem
Bożena Ragus
dyrektor SP50