^Do góry
 • 1 Szanowni Rodzice!
  Z powodu epidemii koronawirusa o spotkaniu informacyjnym rodziców kandydatów do klas czwartych sportowych zostaną Państwo powiadomieni w późniejszym terminie. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące naborów znajduję się w module Rekrutacja 2020/2021 (po lewej stronie witryny szkolnej)
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Konkurs lingwistyczno - literacki "I'll do it my way"

 

Co musisz zrobić?

- przypomnieć sobie lekturę – „Kubuś    Puchatek” A.A. Milne,

- wymyśleć inne zakończenie lub rozwinąć  wątek któregoś z bohaterów,

- zapisać swoje pomysły i przekazać  swojemu nauczycielowi języka polskiego  lub angielskiego.

 

Konkurs dla uczniów klas IV - VIII

Oddajemy pracę samodzielną zapisaną w postaci pliku Word w wielkości od 2-8 stron maszynopisu czcionką Times New Roman 10

(standardowa ilość wyrazów na stronie max 250) ; dla klas IV-V w języku polskim (języku angielskim praca będzie wyżej punktowana)

zaś dla uczniów klas VI-VIII w języku angielskim.

 

Wszystkie szczegóły konkursu w regulaminie dostępnym u organizatorów konkursu - A. Kita, E. Kruszewska, E. Radecka, B. Różyńska i E. Wojtaś.

 

 

Zapraszamy i życzymy powodzenia!!!