^Do góry
 • 1 Święto Szkoły
  W tym roku obchodzimy 95 lecie naszej szkoły. Wspólnie podjęte wyzwanie pod hasłem „Przedmiot w koronie” zaowocowało powstaniem galerii prac plastycznych, opowiadań i wierszy, prezentacji multimedialnych, plakatów, ale nie tylko. Uczniowie pod kierownictwem nauczycieli podjęli działania które mają związek z Królową Jadwigą, przedmiotem szkolnym a także nawiązywać do obecnej sytuacji w kraju i na całym świecie.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

 

 

 

Podręczniki 2020/2021


-->>Podręczniki z religii

podamy we wrześniu 2020

Zapraszamy do galerii

Lekcja "Pierwszy Mail"

Numery alarmowe

Pierwsza pomoc

Pozycja bezpieczna:

 Zatrzymanie krążenia:

Złamanie ręki:

Komunikat dotyczący e-dziennika

Szanowni Rodzice

W naszej szkole funkcjonuje dziennik elektroniczny firmy Librus. Taką formą dziennika objęto klasy gimnazjalne oraz klasy 1 - 8 szkoły podstawowej. E- dziennik firmy Librus jest całkowicie bezpłatny dla rodziców.

Prosimy rodziców oraz uczniów o zapoznanie się z procedurą logowania do  e-dziennika oraz regulaminem korzystania z serwisu.

Zasady logowania do e-dziennika:

Aby zalogować  się do e-dziennika zarówno rodzic jak i uczeń powinien dysponować numerycznym loginem oraz hasłem, który otrzymał/otrzyma w sekretariacie szkoły lub od swojego wychowawcy.  Należy otworzyć w przeglądarce internetowej /polecana aktualna wersja darmowego programu Mozilla Firefox/ stronę https://portal.librus.pl a następnie wybranie zakładki Zaloguj jako. Po wpisaniu otrzymanego od wychowawcy loginu i hasła pojawi się komunikat z prośbą o zmianę hasła /powinno zawierać min. 8 znaków, wielką literę oraz cyfrę/. W razie pytań dotyczących technicznych aspektów działania serwisu proszę kontaktować się z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając swój login oraz typ użytkownika /rodzic, uczeń/. Po zalogowaniu zachęcamy również do lektury materiałów instruktażowych w zakładce Pomoc.