^Do góry
 • 1 REKRUTACJA 2021/2022
  Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2021/2022. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz sukcesy sportowe. Szczegóły dotyczące rekrutacji po lewej stronie w module REKRUTACJA 2021/2022. ZAPRASZAMY !
 • 2 O naszej szkole
  Nasza szkoła mieści się w dogodnej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej oraz Kępnej, w niedużej odległości od stacji Metro Wileńska oraz stacji Warszawa Stadion. Uczniom zapewniamy nowoczesną bazę dydaktyczną - dobrze wyposażone sale lekcyjne i pracownie, dostęp do wielu ciekawych zajęć pozalekcyjnych oraz zaangażowaną kadrę pedagogiczną. W szkole funkcjonuje świetlica, stołówka oraz biblioteka z centrum multimedialnym.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem klas sportowych. Wśród naszych absolwentów są m.in. wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu, mistrzowie tańca sportowego. Od wielu lat przy szkole prężnie działają kluby sportowe UKS i MKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz kilkanaście oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl, ul. Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
baner

Szkoła okiem kamery 

 

 

Podręczniki 2020/2021


Zapraszamy do galerii

Lekcja "Pierwszy Mail"

Numery alarmowe

Pierwsza pomoc

Pozycja bezpieczna:

 Zatrzymanie krążenia:

Złamanie ręki:

 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi
rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2021/2022

   

 

>>> Zapraszamy na film o naszej szkole

 >>> Film informacyjny dla kandydatów do klas 4 

Szczegóły w module Rekrutacja 2021/2022 z lewej strony

UWAGA ! Uzupełniająca rekrutacja do klas 1 sportowych


 


KARTA UCZNIA ZTM WARSZAWA
wzór karty ucznia


 

Wolontariat

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

5 grudnia przypada Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.To święto wszystkich osób, które bezinteresownie pomagają innym, dlatego naszym wolontariuszom składamy serdeczne życzenia i podziękowania.

W związku z obecną sytuacja nie możemy brać udziału w różnych akcjach,ale cały czas możemy pomagać. Rozejrzyjcie się wokół - może trzeba pomóc koledze z klasy, bo nie radzi sobie z nauką albo jest smutny z jakiegoś powodu? Czasami wystarczy rozmowa telefoniczna lub sms. A może sąsiadka jest na kwarantannie i potrzeba jej zrobić zakupy albo wyprowadzić psa?

Pamiętajmy, żeby być wolontariuszem, trzeba po prostu chcieć pomagać.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu: https://youtu.be/07d2dXHYb94

Osobom zarejestrowanym na stronie: iwolontariusz.wosp.org.pl przypominamy, że jeszcze tylko 6.12 w godz. 17 -20  mogą potwierdzać swoje dane poprzez zoom https://zoom.us/j/97725985464

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu

Żonkile 2020

Kochani Wolontariusze,

zachęcamy do wzięcia udziału w akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile 2020 "Łączy nas pamięć". Po raz kolejny pragniemy upamiętnić wybuch powstania w getcie warszawskim 19 kwietnia 1943 roku. Ze względu na sytuację Muzeum Polin zaproponowało obchody w formie wirtualnej. Nie będziemy rozdawać żonkili na ulicach Warszawy, ale możemy zachęcić nasze rodziny i znajomych do włączenia się w wydarzenie.

Czytaj więcej: Żonkile 2020

Zbiórka upominków dla pacjentów CZD

Szkolne Koło Wolontariatu zaprasza do udziału w akcji charytatywnej.

Zbiórka upominków dla pacjentów CZD oraz ich opiekunów i rodziców, którzy święta spędzą w szpitalu!

Zbieramy nowe koce, poduszki oraz słodycze, kawę i herbatę! Prezenty otrzymają na Święta Dzieci i Rodzice z CZD.

Zbiórka trwa do 10 grudnia 2019 roku, rzeczy można przynosić do świetlicy, sali głównej.

Czytaj więcej: Zbiórka upominków dla pacjentów CZD

Zebranie Szkolnego Klubu Wolontariatu

Zapraszamy chętnych uczniów klas VII i VIII na krótkie spotkanie w sprawie wolontariatu w czwartek, 26 września, o godz. 12.35 do sali B9.

Magdalena Matulewska i Anna Frączek

Zakończenie zbiórki dla Hospicjum

Szkolny Klub Wolontariatu przeprowadził zbiórkę artykułów dla Hospicjum Św. Krzysztofa.

Bardzo dziękujemy za ofiarność i serce. Dzięki Państwa hojności dostarczyliśmy pacjentom onkologicznym:

Czytaj więcej: Zakończenie zbiórki dla Hospicjum

Zebranie wolontariuszy z klas 4 - 7

Zapraszamy wolontariuszy z klas 4 - 7 oraz uczniów, którzy chcą dołączyć do Szkolnego Klubu Wolontariatu, na krótkie spotkanie w dniu 19.11.2018r. o godz. 12.25 do świetlicy szkolnej.

Osoby, które nie mogą w tym spotkaniu uczestniczyć proszone są o kontakt z p. Karoliną Wójcik lub Magdaleną Matulewską.

Zebranie wolontariuszy z klas 8 i 3 gimnazjum

We wtorek 13.11  o godz. 15.20 w sali C18 odbędzie się krótkie zebranie wolontariuszy z klas 8 i 3 gimnazjum oraz  uczniów z  tych klas, którzy chcą się przyłączyć do Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Czytaj więcej: Zebranie wolontariuszy z klas 8 i 3 gimnazjum

Sprawozdanie z działalności Szkolnego Klubu Wolontariatu

Sprawozdanie z działalności Szkolnego Klubu Wolontariatu w roku szkolnym 2015/2016

 Głównym celem szkolnego wolontariatu jest aktywizowanie uczniów do działań na rzecz środowiska szkolnego i lokalnego. Wolontariat rozwija zainteresowania uczniów, umiejętności społeczne, a przede wszystkim niesie ze sobą wiele wartości wychowawczych, kształtujących kreatywność, odpowiedzialność, wrażliwość i otwartość na drugiego człowieka.  

Czytaj więcej: Sprawozdanie z działalności Szkolnego Klubu Wolontariatu

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkoły

Mały Samorząd

Konkursy przedmiotowe

O nas w mediach

Karta rowerowa

Logowanie:

Licznik odwiedzin:

Odsłon artykułów:
3098506

Szukaj w witrynie